Szwedzka sieć Rebtel oferująca darmowy abonament komórkowy zagościła już we Wrocławiu. Stolica Dolnego Śląska to na ten moment jedyne miasto w Polsce, w którym można skorzystać z usług sieci, ale nie każdy będzie miał taką możliwość. O co właściwie chodzi z darmowym abonamentem od Rebtel i jak zdobyć kartę SIM? Czy jeszcze jest szansa?

Wybrani użytkownicy sieci Rebtel otrzymają nieograniczone rozmowy telefoniczne, SMS-y
i 1 GB internetu za darmo w miesiącu oraz bezpłatne połączenia z użytkownikami sieci Rebtel na całym świecie.

REBTEL to:
– nielimitowane rozmowy za darmo do wszystkich
– nielimitowane SMS-y za darmo do wszystkich
– 1GB internetu miesięcznie za darmo
– darmowe połączenia na całym świecie z innymi użytkownikami sieci REBTEL

Dodatkowe pakiety internetu to koszt:
1 GB 7 zł
5 GB 15 zł
20 GB 25 zł
50 GB 35 zł

rebtel5

Jak dołączyć do tego elitarnego grona? We Wrocławiu działa obecnie 500 ambasadorów współpracujących z szwedzką siecią, którzy mają za zadanie zaprosić do korzystania z oferty 10 tysięcy mieszkańców. Zaproszone osoby otrzymują kod, który rejestrują na stronie rebtel.pl

Na kod czeka się nawet kilka dni, należy przejść weryfikację i dopiero wówczas otrzymać można kartę SIM. Mamy jednak dobrą wiadomość dla tych, którzy nie chcą czekać i chcą załapać się do grupy wybrańców jak najszybciej.

rebtel3

Już w najbliższą sobotę 21 lipca (oraz 3 kolejne soboty 28.07, 4.08 i 11.08) będziecie mogli spotkać Rebtelowy zespół w strefie Rebtel Top Up na Wyspie Słodowej, w godzinach 13:00-19:00. Tam zgłoście się do czerwonego foodtrucka Rebtela po kod i zamówcie kartę SIM bezpośrednio na miejscu.

UWAGA! Dodatkowo dla pierwszych 100 osób, które zgłoszą się w najbliższą sobotę po odbiór kodu będą przygotowane specjalne niespodzianki!

rebtel

Pamiętajcie też, że cały czas możecie rejestrować się na stronie rebtel.pl i zdobyć kartę SIM standardową drogą.

O sieci

Rebtel jest globalną firmą technologiczną świadczącą usługi w zakresie połączeń międzynarodowych i usług finansowych. Aplikacja do nawiązywania połączeń, stworzona dla międzynarodowych graczy z całego świata, jest dostępna na całym świecie. Rebtel SIM, po raz pierwszy uruchomiony w Polsce, jest kolejnym krokiem w wyzwalaniu połączeń, dostarczając klientowi pełne rozwiązanie telekomunikacyjne.  Główna siedziba firmy znajduje się w Sztokholmie, gdzie 90-osobowy zespół (ponad 40 różnych narodowości) pracuje nad niekonwencjonalnymi i wolnymi od ograniczeń ofertami.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNowy mural na wrocławskich Bulwarach Książęcych [ZDJĘCIA]
Następny artykuł300 tysięcy pszczół na dachu Wroclavii! [Sprawdź szczegóły]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.