8 pokazów kina plenerowego w 8 różnych miejscach Wrocławia! [BEZPŁATNE]

0

Letnie wieczory to doskonały czas na relaks i cieszenie się przyjemnościami, które oferuje nam sezon letni. Jeśli jesteś miłośnikiem kina i szukasz oryginalnych pomysłów na spędzenie letnich wieczorów, firma WAGO ma coś specjalnego dla Ciebie. W ramach inicjatywy „WAGO enjoy summer” zaprasza na wakacyjne pokazy kina plenerowego, które odbędą się w kolejne czwartki letnich miesięcy.

Pod tą nazwą kryje się seria ośmiu pokazów filmowych, które odbędą się w różnych miejscach we Wrocławiu. To doskonała okazja, aby spędzić czas ze znajomymi, delektując się pięknymi letnimi wieczorami i jednocześnie czerpiąc przyjemność z oglądania ulubionych filmów.

Pokazy rozpoczną się już 20 lipca na Pergoli, przy Hali Stulecia, od projekcji filmu „Bezmiar” w reżyserii Emanuela Crialese, w którym zobaczymy niesamowitą Penelope Cruz i malownicze widoki Rzymu z lat 70.

Janka Kowalska z działu marketingu WAGO Polska mówi: „Chcieliśmy dać mieszkańcom Wrocławia i okolic oraz naszym pracownikom możliwość spędzenia ciekawych chwil ze znajomymi, w pięknych miejscach na terenie miasta. Cóż może być lepszego niż seanse kina plenerowego! Lato w mieście potrafi przyciągać. Zapraszamy Was do wrocławskich beach barów, marin, a także do parku Zamku Leśnickiego.”

Pokazy będą odbywały się w każdy czwartek, począwszy od 20 lipca do 7 września.

Każdy z ośmiu seansów rozpocznie się o godzinie 21:00, po zachodzie słońca, aby stworzyć odpowiednią atmosferę. Co więcej, pierwsze 100 osób na każdym pokazie otrzyma specjalne torby z tej edycji „WAGO enjoy summer” wraz z drobnymi upominkami, co sprawi, że wieczór stanie się jeszcze bardziej niezapomniany.

Oto pełny repertuar letniego kina z WAGO:

20.07 – „Bezmiar” – Pergola koło Hali Stulecia

27.07 – „La La Land” – Zamek Leśnicki

03.08 – „Szef Roku” – Iskra Park

10.08 – „John Wick 4” – Forest Bar

17.08 – „Trzy Tysiące Lat Tęsknoty” – Hot Spot

24.08 – „Minari” – Odra Pany

31.08 – „Na rauszu” – Marina Kleczków

07.09 – „Palm Springs” – Nocny Targ

Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny, więc warto skorzystać z tej okazji i cieszyć się letnimi wieczorami pełnymi filmowych emocji.

Jednakże, w przypadku złych warunków pogodowych istnieje możliwość przełożenia seansu na inny termin. Wszelkie zmiany będą komunikowane na stronach społecznościowych WAGO, aby informować uczestników o ewentualnych przesunięciach.

Warto również wspomnieć, że firma WAGO to jeden z większych pracodawców z Wrocławia i okolic, dostarczający innowacyjne komponenty połączeniowe do przewodów elektrycznych oraz rozwiązania w dziedzinie automatyki przemysłowej i budynkowej. Ich produkty można znaleźć w wielu miejscach, takich jak hotele, galerie handlowe, biurowce, stadiony, hotele i transport publiczny. Przedsiębiorstwo jest częścią międzynarodowej Grupy WAGO, która działa na rynkach światowych od ponad 70 lat, a na polskim rynku istnieje od prawie 30 lat.

Nie przegap okazji, aby spędzić letnie wieczory w wyjątkowy sposób, korzystając z wakacyjnych pokazów kina plenerowego organizowanych przez WAGO enjoy summer. Przyjdź, baw się dobrze i zgarnij torbę WAGO enjoy summer!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrześniowe zmiany w komunikacji tramwajowej i autobusowej we Wrocławiu.
Następny artykułWrocław na weekend: Silent disco, na MAXA, czyli Lato na Pergoli 
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.