Rutyna? Ciągła nuda? Masz dosyć siedzenia z kumplami przy kolejnym odcinku serialu, pizza przestała smakować i brakuje pomysłu co dalej? Zastanawiacie się jak można spędzić wspólnie weekend? Poniżej przedstawiamy 5 propozycji, dzięki którym spotkania z przyjaciółmi przestaną być obowiązkiem a przygodą.

 1. Laser tag – nie ma to jak marzenia z dzieciństwa, zabawa żołnierzykami czy budowanie pól walki i układanie strategii wojennej. Zbierz swoją drużynę i ruszaj z karabinem. Na początek dostaniesz swój własny sprzęt i po odpowiednim przeszkoleniu zaczyna się walka. W ciemnym labiryncie razem z przyjaciółmi ustalacie taktykę i atakujecie bazę wroga. Gwarantowany skok adrenaliny i realizacja dziecięcych marzeń. We Wrocławiu istnieje kilka takich miejsc, w których można strzelać laserami, wybór należy do Was.

  MAPA LASER TAGÓW we Wrocławiu:

 

 

 1. Nieco bardziej statycznie ale dalej w duchu walki? Cyber Machina przy ulicy Szczytnickiej. Czyli „Pub inny niż wszystkie”. Ponownie powrót do dawnych lat razem z Super Mario lub Heroes.  Przy pysznym piwie lub fantazyjnych drinkach zagracie w planszówki, różne łamigłówki, karty, gry strategiczne i wojenne ale również na konsolach. W takim miejscu można zapomnieć o rzeczywistości i jako krasnolud przemierzać Śródziemie, zdobywać nowe tereny lub walczyć ze smokami. Świetna zabawa zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet, jednak lepiej przyjść wcześniej, bo w piątkowy wieczór nie zmieści się w pubie nawet goblin.
  game-2294201_1920
 1. Escape roomy – to „gra przeniesiona do rzeczywistości”. Masz 60 minut na to, żeby wydostać się z zamkniętego na cztery spusty pokoju. Kluczem jest logiczne myślenie i spryt, aby otworzyć zamek trzeba rozwiązać szereg zagadek i stawić czoła wyzwaniom.. Polecamy np. wrocławski ExitRoom, w którym jest kilka pokoi, m. in. „Cube”, w którym tworzy się model wnętrza i przestrzeni, „Seksmisja”, gdzie znajdujecie się w świecie bez mężczyzn czy najbardziej ekstremalny ze wszystkich pokój: „Paranormal” w którym wszystko jest nasycone strachem i złem. Zabawa przeznaczona jest dla grup od 2 do 5 osobowych. Siedziba ExitRoom znajduje się na rynku, w Kamienicy Pod Gryfami.


  MAPA ESCAPE ROOMÓW we Wrocławiu:

 1. Aktywnie spędzony czas z kumplami? Park linowy na wyspie Opatowickiej – Wyspa Przygody Opatowicka. Najlepiej zarezerwujcie sobie ponad dwie godziny na przejście wszystkich tras, począwszy od łatwych na wysokości 3 metrów do najtrudniejszych, znajdujących się na 17stu metrach. Dla chętnych czeka 7 dróg, o różnych poziomach trudności, na których łącznie umieszczono 110 przeszkód. Cała długość trasy od początku do końca to 1007 metrów. Pamiętaj o wygodnym stroju, dobrym nastawieniu i trzeźwym umyśle 😉 . Sezon rozpoczyna się w kwietniu 2018 roku.
  climb-2490802_1920
 1. Najbardziej ekstremalnie spędzony weekend? Dream Jump na Stadionie Wrocławskim. Na taką atrakcję zdecydują się bardzo odważni i łaknący adrenaliny mężczyźni. Z dachu stadionu można skoczyć z liną w pojedynkę lub parami, można również zamówić dowolną ilość skoków, lub podarować skok komuś bliskiemu. Niezapomniane wrażenia oraz widoki, stojąc 40 metrów nad ziemią, zobaczymy miasto z wyjątkowej perspektywy.
  original

autor tekstu: Kamila Pawłowska

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDzień Babci i Dziadka we Wrocławiu –  pomysły na prezent i wspólne spędzenie czasu. 
Następny artykułNominacja do Oskara dla filmu”Twój Vincent”! Wrocław jako pierwszy uwierzył w ten film.
Odkryj Wrocław na nowo