400 bezpłatnych biletów do kina. Zdobądź je w Magnolia Park!

0

400 biletów do rozdania na najnowsze hity filmowe i bajki. Już w najbliższy piątek (29 kwietnia) w Magnolia Park będzie można otrzymać bezpłatne podwójne bilety do kina Helios.

Plejada hollywoodzkich gwiazd w „Wikingu”, Nicolas Cage w „Nieznośnym ciężarze wielkiego talentu” i bohater dziecięcych zabaw – Sonic. To tylko kilku bohaterów, których możemy oglądać w najnowszych produkcjach wyświetlanych na ekranach kin, w tym również w kinie Helios w Magnolia Park.

W najbliższy piątek największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku zaprasza do udziału w akcji „Z rodziną do kina”, w której można wygrać podwójne bilety do kina Helios w Magnolia Park. – Rodzinne wyjście do kina to świetny pomysł na wspólne spędzenie czasu z najbliższymi. Zwłaszcza, że w kinie w Magnolia Park mamy atrakcyjny repertuar filmów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wierzymy, że każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park.

„Z rodziną do kina” to cykliczne wydarzenie, którego dwie kolejne edycje odbędą się również w maju. Kwietniowa akcja ruszy w najbliższy piątek, w godzinach 12.00-18.00, a do zdobycia będzie aż 200 biletów podwójnych.

Za zakupy na kwotę 150 zł na jednym paragonie będzie można otrzymać dwa bilety do kina Helios w Magnolia Park.

W ramach wejściówek można wybrać dowolny seans w jednej z 7 klimatyzowanych sal kinowych z wygodnymi fotelami oraz dwuosobowymi kanapami w ostatnich rzędach. Bilety będą do odbioru na specjalnym stanowisku ustawionym na placu przed salonem Empik.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPizzeria Semafor na Dworcu PKP we Wrocławiu. Dużo więcej niż dworcowe jedzenie!
Następny artykułKupując jeden bilet Kolei Dolnośląskich, możesz podróżować bez limitu przez 6 dni!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.