3. Wrocławski Lotny Festiwal Piwa zbliża się wielkimi krokami!

0

Już 4-6 czerwca plac Iglica przy Hali Stulecia wypełni się niepowtarzalnymi browarami rzemieślniczymi. To już trzecia edycja wyjątkowej imprezy, która ponownie zaskoczy nie tylko wyjątkowymi piwami, ale także innymi atrakcjami. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Zorganizowany już w wielu miastach Lotny Festiwal Piwa od początku cieszy się dużą popularnością. Bogata oferta rzemieślniczych piw to wizytówka każdej edycji festiwalu. Oprócz tego na placu Iglica przy Hali Stulecia pojawią się liczne foodtrucki z jedzeniem z całego świata.


Na scenie Lotnego Festiwalu Piwa pojawią się artyści wzbogacający imprezę dźwiękami muzyki, a także eksperci, którzy opowiedzą o produkcji piwa oraz o tym, jak je degustować i od czego zacząć przygodę z craftem.

Będą też degustacje i liczne konkursy z nagrodami

Podczas eventu każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ jest to wydarzenie nie tylko dla pasjonatów piwa. Całość okraszona jest bowiem bogatą ofertą kulturalną. Celem festiwalu jest nie tylko zwiększanie świadomości konsumentów oraz promowanie kultury picia piwa, ale też stworzenie mieszkańcom miast możliwości odpoczynku, relaksu i wspólnego świętowania.

Impreza jest zorganizowana przez firmę Craft Event oraz członków Piwnego Klubu.

Termin: 4-6 czerwca 2021

Piątek – 15:00 – 23:00
Sobota – 12:00 – 23:00
Niedziela – 12:00 – 20:00

Miejsce: plac przed Halą Stulecia przy Iglicy

https://www.facebook.com/events/521416009250405/?active_tab=about

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOdbierz darmowe nasiona, zasiej łąkę i pomóż pszczołom!
Następny artykułPowraca Restaurant Week! 9-27.06 #IDŹ! i wesprzyj otwarcie restauracji!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.