fot. Adam Bystry

Wrocław, miasto pełne życia i kultury, zaprasza mieszkańców i turystów do spędzenia dnia wolnego w wyjątkowy sposób. Oto 10 atrakcji, które będą otwarte 11 listopada, abyś mógł maksymalnie wykorzystać swój czas.

  1. ZOO Wrocław (godz. 9:00 – 16:00) Rozpocznij dzień od odwiedzenia jednego z największych ogrodów zoologicznych w Polsce. ZOO Wrocław to miejsce, gdzie możesz spotkać egzotyczne zwierzęta z całego świata. Od małp po słonie, to idealne miejsce dla całej rodziny.
  2. Garden of Lights w ZOO Wrocław (godz. 17:00 – 21:00) Po zachodzie słońca ZOO Wrocław przemienia się w magiczny ogród świateł. Garden of Lights to fascynujące widowisko świetlne, które ożywia ogrody i tworzy niezapomnianą atmosferę. Nie przegap tej unikalnej nocnej przygody.
  3. Aquapark, ul. Borowska (godz. 8:00 – 22:00) Jeśli preferujesz aktywność wodną, Aquapark na ulicy Borowskiej to idealne miejsce dla ciebie. Baseny, zjeżdżalnie i relaksujące strefy sprawią, że dzień wodnych przygód będzie niezapomniany.
  4. Kolejkowo, Sky Tower (godz. 10:00 – 18:00) Dla miłośników kolejek i modelarstwa, Kolejkowo w Sky Tower to prawdziwa uczta. Miniatury miast, pociągów i krajobrazów zaczarują zarówno dzieci, jak i dorosłych.
  5. Hydropolis, ul. Na Grobli (godz. 10:00 – 19:00) Odkryj tajemnice wód i nauki o hydrosferze w Hydropolis. Interaktywne wystawy i fascynujące eksponaty uczą o wodzie w sposób intrygujący i edukacyjny.
  6. Lodowisko ORBITA, ul. Wejherowska (godz. 8:00 – 22:00) Czy masz ochotę na ślizgawki i śmiech na lodzie? Lodowisko ORBITA to idealne miejsce, aby cieszyć się zimowymi radościami, niezależnie od poziomu umiejętności na łyżwach.
  7. Lodowisko, ul. Spiska (godz. 8:00 – 22:00) Kolejna opcja dla miłośników łyżew. Lodowisko na ulicy Spiskiej to doskonałe miejsce do spędzenia czasu w zimowym klimacie.
  8. Lumina Park TOPACZ (godz. 16:30 – 21:00) Lumina Park TOPACZ to magiczne miejsce, gdzie światło i dźwięk łączą się, tworząc niepowtarzalne widowisko. Wieczorna wizyta w parku to doskonały sposób na zakończenie dnia.
  9. Punkt widokowy Sky Tower (godz. 9:00 – 22:00) Wspinaj się na szczyt Sky Tower i podziwiaj panoramiczne widoki na całe miasto. To idealne miejsce dla miłośników fotografii i tych, którzy pragną zobaczyć Wrocław z innej perspektywy.
  10. Muzeum Iluzji, ul. Młyńska (godz. 10:00 – 20:00) Zakończ dzień w Muzeum Iluzji, gdzie rzeczywistość miesza się z fantazją. Interaktywne eksponaty i fascynujące iluzje oczekują na ciebie, zapewniając niezapomniane wrażenia.

11 listopada we Wrocławiu obfituje w atrakcje dla każdego. Bez względu na to, czy preferujesz spotkanie z dziką przyrodą, czy fascynujące iluzje, to miasto ma wiele do zaoferowania. Ciesz się wolnym dniem w jednym z najbardziej urokliwych miejsc Polski!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wrocław: Radosna Parada Niepodległości przejdzie przez ulice miasta

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKorekta rozkładu jazdy pociągów Kolei Dolnośląskich – co się zmienia?
Następny artykułRogale na Świętego Marcina we Wrocławiu 2023 [CENY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.