Gdzie na majówkę na Dolnym Śląsku? 5 miejsc o których mogliście nie słyszeć

0

Zastanawiacie się gdzie wybrać się na majówkę na Dolnym Śląsku? Weekend majowy nie musi oznaczać zatłoczonych plaż i wielu uciążliwych godzin spędzonych w podróży. Wbrew pozorom na Dolnym Śląsku nie brak urokliwych, często nieodkrytych miejsc, gdzie odpoczniemy od zgiełku codzienności w malowniczym otoczeniu.

Zdradzamy pięć pomysłów na spędzenie zbliżającego się weekendu majowego na Dolnym Śląsku, o których mogliście nie słyszeć.

2. Hotel Dębowy Biowellness & SPA

Urokliwy, zabytkowy budynek Hotelu Dębowego położony jest tuż u podnóża Gór Sowich. Wyobraź sobie miejsce, gdzie czas płynie wolniej… Harmonijne, wyciszające otoczenie, w którym czeka Cię zmysłowy relaks dla ciała i umysłu. Tutaj odpoczniesz od dnia codziennego i miło spędzisz czas. W specjalnie opracowanym harmonogramie codzienna, wieczorna medytacja i poranna flow joga w samym sercu starego parku. Idealne miejsce na wyciszenie umysłu i odpoczynek od zgiełku miasta.

Poprzedni artykułW pobliżu Śnieżnika powstaje najdłuższy wiszący most na świecie! Spacer w chmurach już niebawem
Następny artykułGdzie legalnie zrobić grilla we Wrocławiu? 8 super miejsc! [MAPA]
Redaktor naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.