W tym roku rozpoczyna się akcja WROśnij we Wrocław skierowana do najmłodszych wrocławian i ich rodziców. Pojawienie się dziecka w rodzinie to zawsze niezwykle ważne i piękne wydarzenie. Dlatego też organizatorzy akcji chcą umożliwić rodzicom posadzenie we Wrocławiu drzewa, które będzie rosło razem z ich dzieckiem.
18 listopada o godz. 10.00 na Wzgórzu Gajowickim (górka Pafawag, przy siłowni terenowej) wspólnie z najmłodszymi mieszkańcami Wrocławia i ich rodzinami posadzonych zostanie 18 drzew przygotowanych przez Zarząd Zieleni Miejskiej specjalnie na tą okazję.
W przyszłym roku planowane jest rozszerzenie akcji WROśnij we Wrocław.
mat Zarząd Zieleni Miejskiej Wrocław
Wasze komentarze
Sponsorowane








![Najciekawsze miejsca na obrzeżach Wrocławia [TOP 8] Na zdjęciu kajak unoszący się na jeziorze. Sprawdź najciekawsze miejsca w okolicy Wrocławia](https://kochamwroclaw.pl/wp-content/uploads/aaron-burden-ufFIweqSPd4-unsplash-218x150.jpg)




![Podziemia, kopalnie i jaskinie Dolnego Śląska. Gdzie pojechać i co zwiedzić? [TOP 5] Na zdjęciu wnętrze Jaskini Niedźwiedziej](https://kochamwroclaw.pl/wp-content/uploads/10570922915_224e114758_c-218x150.jpg)
