Szaleństwo ulicznego jedzenia ponownie opanuje klimatyczne przestrzenie Browaru Mieszczańskiego. Przez trzy kolejne dni, od piątku 11 maja, wrocławian karmić będzie kolorowa kawalkada food trucków wyselekcjonowanych przez organizatorów znanej w kraju z wielu innych imprez Inwazji FoodTrucków.

Bart Burger | fot. materiał prasowe
Bart Burger | fot. materiał prasowe

To będzie weekend spod znaku dobrego jedzenia i picia, słońca i pozytywnej zabawy. Na Hubskiej pojawi się ponad 25 restauracji na kółkach z całej Polski – od Górnego Śląska po Warszawę, od Krakowa do Poznania.

Burger Station fot. mat. prasowe
Burger Station fot. mat. prasowe
SponsorowaneFitEAT_baner_1000x300px_[kochamWroclaw]

Miłośników dobrej ulicznej kuchni nie powinna zdziwić różnorodność proponowanych przez food trucki dań. Poza streetoodowymi standardami – burgerami, tostami i Hot dogami, uczestnicy Inwazji Food Truckow otrzymają możliwość skosztowania największych hitów ostatnich miesięcy, do których niewątpliwie należą pastrami, popularna kanapka Philly Cheese Steak z auta o takiej właśnie nazwie czy bąbelkowe gofry dla fanów słodkości.

Dim Sum Truck | mat. prasowe
Dim Sum Truck | mat. prasowe

Przekrój specjałów z całego świata obejmować będzie jeszcze kuchnię tajską, pojawią się uwielbiane przez wrocławian pierożki na parze, trzy punkty z aromatycznym meksykańskim jedzeniem, frytki oraz nieodłączna część podobnych wydarzeń, piwo Tichauer.

Na terenie browaru nie zabraknie również wrocławskich akcentów, a lokalną scenę ulicznego jedzenia reprezentować będą:

  • KRASNOLÓD ze swoimi lodami
  • Pasibus,
  • ekipa Mo’jo sandwiches z kanapkami z różnych stron świata
  • Tuk Tuk z lodami, ale tym razem tajskimi.

 

Pasibus | fot. materiały prasowe

Inwazja FoodTrucków startuje już w piątek o 16.00 w Browarze Mieszczańskim i tego dnia potrwa do godziny 22. W sobotę i niedzielę start planowany jest na 10.00, a koniec sprzedaży jedzenia o 20.00

Poza atrakcjami kulinarnymi, organizatorzy przygotowali kilka innych, w tym m.in. I Mistrzostwa Wrocławia w jedzeniu porcji XXL. Szykujcie dużo pozytywnej energii, miejsca w brzuchach i widzimy się w weekend w Browarze Mieszczańskim.


UWAGA KONKURS!
Na naszym instagramie: @kocham.wroclaw trwa mega pyszny konkurs. Wejdź i wygraj voucher na darmowe jedzenie podczas Inwazji FoodTrucków! Miłej zabawy :)

Wasze komentarze

Komentarze